Bayern Minhen konačno pobijedio Werdera i završio ponovo na prvom mjestu

241

Bayern München sada ima četiri boda više na vrhu Bundeslige, povećavajući svoju prednost nad drugoplasiranim rivalom Borussijom Dortmund. Osigurali su nervoznu pobjedu od 2-1 nad Werder Bremenom u subotu navečer,

Serge Gnabry i Leroy Sane osigurali su pobjedu Bayern Münchena 2-1 nad Werder Bremenom i tako povećali svoje vodstvo na vrhu Bundeslige.

Bayern je utakmicu započeo na vrhu tablice, s bodom više od drugoplasirane Borussije Dortmund.
Dortmund igra protiv Wolfsburga u nedjelju poslijepodne, što znači da bi pobjeda omogućila aktualnim prvacima da povećaju svoju prednost na četiri boda na najmanje

Werder je na početku bio sedam bodova ispred posljednja tri, s malo toga za što je mogao igrati u ostatku sezone.

Bayern je započeo sa Saneom na klupi, ali je novi menadžer Thomas Tuchel odabrao svog rivala na terenu za trening Sadia Manea da počne u napadu.

Dok je Bayern uživao u gotovo tri četvrtine posjeda u prvom poluvremenu, uživali su u dragocjeno nekoliko udaraca prema golu, samo dva, dok su se mučili pobijediti hrabru domaću momčad.